Banner
Konut

İstmarina

Dap Yapı’nın Emlak Konut GYO ortaklığıyla İstanbul Kartal’da hayata geçirdiği İstmarina projesi, mimari farklılığıyla da emsallerinden sıyrılıyor.

Hayata geçirdiği konut projelerindeki tasarımsal farklılığı ön plana alan Dap Yapı‘nın İstanbul Kartal’daki projesi İstmarina 5 kule blok ve 1.500 adet bağımsız bölümden oluşuyor. 5 bloğun ikisi “S Kule”, diğer 3 tanesi “Marina” blokları şeklinde isimlendirilmiş.

S Kule bloklarının formu Marina bloklarından ayrılıyor. Verilen isme binaen S formunda olan bloklar Home-Ofis blokları, Marina Blokları ise tamamen konut olarak planlanmış.

S Kule bloklarında 1+0, 1+1 ve 2+1 oda sayısında, 800 konut ünitesi mevcut. Bu bölümde yaşayanlar konut ve ofis olarak kullanım imkanına sahip. Yalnız; ticari bir merkez olarak gösterilemiyor.

Marina Bloklarında 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 oda sayısında olmak üzere 701 adet konut ünitesi bulunuyor. Bu blokların formu panoromik deniz ve adalar manzarası sunabiliyor.

İstanbul Kartal ilçesi Kordonboyu mahallesi sınırlarında yer alan İstmarina projesi bünyesinde alışveriş merkezi de mevcut. Proje sakinleri uzağa gitmeden bütün alışveriş imkanlarına kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner