Banner
Güncel

Ofis Tasarımında Mimari Transformasyon

Ofiste mimari trendler değişiyor. Teknoloji kullanımı, modüler tasarımlar ile ofis mobilya sektörü de bir transformasyon geçiriyor.

Ofisler Değişiyor

Artık eskinin büyük büyük ofisleri şimdilerde yerini daha minimal ofislere bırakıyor. Teknoloji ile değişen iş yapma şekilleri ve yeni ortaya çıkan hizmet modelleri için artık büyük ofis gereksinimi ortadan kalkıyor. İnşaat firmaları, inşa edeceği ofis projelerinde bağımsız bölümleri, müşteri isteğine göre bölümlendirmek üzere bırakıyor olduğu kadar, hali hazırda talepleri göz önüne alarak, daha minimal bağımsız bölümler şeklinde projelendiriyor.

Çağımızın iş yapma şeklinde, daha küçük alanda daha az sayıda insan kaynağı ile kullanılan ofislerin tasarım ihtiyacı ve mobilya talepleri de değişiklik gösteriyor.

Ofiste Teknoloji İhtiyacı Arttı

Ofis Mobilyasında Türkiye’nin liderlerinden olan Çağın Ofis Mobilyası, ofiste değişimi yakında gözetliyor. Bilgisayara başında daha fazla zaman geçiriliyor olmasının yarattığı fiziksel sorunları bilen Çağın Ofis, ergonomik mobilya çözümleri ile ofiste sağlığı önceliyor.

Daha küçük ofis alanında daha işlevsel mobilya tasarımları hayata geçiren Çağın ofis, İstanbul’un İstanbul’ içerisi mağazaları; Ankara ve İzmir mağazaları ile üretimden satış ve satış sonrasına, iç mimar desteği hizmet veriyor.

Ofiste İzmir’in Çehresi Değişiyor

Türkiye’nin üç büyük ilinden İzmir’in çehresi değişiyor. En fazla konut satışı gerçekleşen üçüncü il olan İzmir’e son 2 yılda eğilim artıyor. İstanbul merkezli firmaların, Anadolu’ya açılma planı kapsamındaki illerin başında gelen İzmir, iş camiası için de talep görüyor.

Türkiye’nin turizm merkezlerinde olan İzmir, Ege denizi ile deniz ticaretinin Avrupa’ya çıkış noktası konumunda bulunuyor. Gayrimenkul firmalarının İzmir’e yaptığı karma projeler içerisindeki ofisler ve kendi başına ofis projeleri, yeni İzmir’in çalışma kültürüne değiştiriyor.

İzmir gibi kendine has bir güzellik ve karakter olan şehirde, ofis mobilya talepleri de bu minvalde değişiklik gösteriyor. İzmir ofis mobilya projelerindeki değişkenliğin farkında Çağın Ofis, İzmir Ofis Mobilya taleplerinde teknoloji, modüler ve ergonomik ofis mobilya alternatifleri ile her talebe karşılık veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner