Banner
Güncel

Roca Connects Türk mimarları dünyayla buluşturuyor

100 yıllık geçmişiyle dünyanın önde gelen markalarından Roca’nın profesyonellerle sürekli diyaloğu teşvik eden kültürel girişimi Roca Galeri, instagram hesabından yaptığı canlı yayınlarda dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarını ağırladı. Aynı zamanda Türk mimarların da dünyayla buluşabileceği ve tecrübelerini aktarabileceği bir platform görevi gören Roca Galeri Connects konuşma serisine Türkiye’nin önemli mimar ve iç mimarlarından Emre Arolat, Melike Altınışık, Murat Tabanlıoğlu ve Mahmut Anlar da konuk olarak katıldı. Türk mimarların konuk olduğu yayınlar izleyicilerden de yoğun ilgi gördü.

Türkiye’de yaptığı yatırımlarla Türkiye pazarında da büyümeyi hedefleyen Roca’nın tasarım, yenilik ve sürdürülebilirlik değerlerine dayanan kültürel girişimi Roca Galeri, tüm dünyadan profesyonellerle işbirliği yapıyor. Roca Galeri’nin tasarım ve mimarlık alanlarına katkı sunmak amacıyla RocaGallery_Offical Instagram hesabında gerçekleştirdiği Roca Galeri Connects adlı canlı yayın serisi, dünyanın önde gelen mimar, tasarımcı ve şehir bölge planlamacılarını konuk ederek, tüm dünyadan izleyicilerle buluşturdu.

Ünlü isimler Roca Galeri Connects’e konuk oldu

Roca Galeri Connects Türk mimarlar ve iç mimarları da canlı yayınlarına konuşmacı olarak davet ederek, birikim ve tecrübelerini dünya ile paylaşmaları için bir platform yaratıyor. Roca Galeri hesabından IGTV’de izlenme fırsatı sunan seriye konuk olan Emre Arolat, Melike Altınışık, Murat Tabanlıoğlu ve Mahmut Anlar’ın izleyicilere olduğu kadar tasarım dünyasına da ilham verdi.

Profesyonellerin buluşma noktası

Roca tarafından profesyonellerle sürekli bir diyalog ortamı yaratmak üzere kurulan Roca Galeri’ler dünyada Barselona, Madrid, Lizbon, Londra, Şanghay ve Pekin olmak üzere altı şehirde yer alıyor. Halka açık olan bu alanlar, Roca’nın en son yeniliklerinin yanı sıra markanın değerlerini yansıtan, mimari ve tasarım odaklı sergilere, tartışmalara, sunumlara ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Roca Galeri’lerin çevrimiçi platformu olan ve 125’ten fazla uluslararası profesyonel ve akademisyenin işbirliği ile oluşan www.rocagallery.com ise tasarım ve mimarlık dünyasının

profesyonelleri ile RocaGallery_Offical Instagram hesabında gerçekleştirdiği Roca Galeri Connects isimli canlı yayınlar ile etkileşimi sürdürdü.

Canlı yayın serisi sona erse de Roca Galeri Connects’de bugüne dek yayınlanan tüm konuşmalar, https://www.instagram.com/rocagallery_official/channel/, Rocagallery_official kanalında yer alan IGTV’den izlenebiliyor.

Roca Hakkında :

Roca, mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 83 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor. www.roca.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner