Banner
Güncel

Şişecam Düzcam Avrupalı Mimarlarla Online Share Seminerlerinde buluştu

Avrupa’nın lider düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, online olarak gerçekleştirilen Uluslararası Mimarlık ve Mühendislik Forumu Share Bükreş ve Share Sofya Webinarları’nda Avrupalı mimarlar ve mühendislerle bir araya geldi.

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, resmi ortağı olarak yer aldığı Uluslararası Mimarlık ve Mühendislik Forumu Share Bükreş ve Share Sofya Webinar’ları aracılığıyla Avrupalı mühendis ve mimarlarla bir araya geldi.

Avrupa’nın önde gelen mimarları Share Uluslararası Mimarlık ve Mühendislik Forumu’nun Bükreş ve Sofya’da düzenlediği online seminerlerde, “Pandemi Sonrası Süreçte Mimarlık” teması altında mimari yaklaşımlarını paylaştı. Etkinlikte Şişecam Düzcam, “Doğru Cam Seçiminin İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri” ve “Pandemi Sürecinde Cam Danışmanlığı” konularında; mimar, cephe danışmanı, cephe firmaları ve mimarlık öğrencilerinden oluşan sektör temsilcilerine sunumlar yaptı.

Share Bükreş’e Polonyalı mimar Piotr Lewicki, Lübnanlı mimar Bernard Khoury ve Hollandalı mimar Erick Van Egeraat sunumlarıyla katılırken, Sofya etkinliğinde İngiliz mimar Chris Churchman, Alman cephe danışmanı Roland Bechmann ve Hollandalı ünlü mimarlık ofisi UnStudio’dan mimar Frans Van Vuure sunumlarıyla yer aldı.

Şişecam Düzcam Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük üreticisi konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurt dışında ise İtalya, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, dünyanın büyük beş düzcam üreticisi arasında yer almaktadır.

“Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”“güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.sisecamduzcam.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner