Banner
Güncel

Treso İç Mimarlık İmzası Taşıyan Villa No7 Ödüle Layık Görüldü

Treso İç Mimarlık tarafından iç mimari projesi ve uygulaması hayata geçirilen Villa No7 “European Property Awards 2019-2020” kapsamında “Interior Design Private Residence” kategorisinde ödüle layık görüldü.

25 yıldan bu yana devam eden, mimari, iç mimari ve gayrimenkul alanlarında Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı, European Property Awards 2019 -2020 ödülleri, 24 Ekim 2019 tarihinde, Royal Lancaster Hotel’de gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Treso İç Mimarlık firma kurucusu Melda Dikmen Gürel ödülünü Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yöneticisi Lord Caithness ve Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Başkanı Sayın Stuart Shield’in takdimi ile aldı.

Melda Dikmen Gürel, 2009 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nü dereceyle tamamlamıştır. 2011 yılında kendi firması Treso’yu kurmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana birçok konut ve ofis projesine imza atarken; özellikle üst segment konut projelerinde uzmanlaşmıştır. Hizmet alanını sadece proje ve uygulama ile sınırlı tutmayarak, tasarlanan projeyi bütünsel bir marka yaratım süreci gibi ele alarak, yaşam dahilinde gerekli olan tüm ürünlerin seçim ve yerleşimleri ile birebir ilgilendikleri bir servis sağlamaktadır.

Ankara, Çayyolu’nda yer alan, yaklaşık 405 m² iç kullanım alanı ve 300 m² bahçe alanı bulunan Villa No7 Treso’nun temel tasarım yaklaşımı olan bütüncül bir bakış açısıyla ele alınmıştır. Proje kapsamında mevcut plan tümüyle revize edilerek ev sahiplerine uygun hale getirilmiştir. Modern bir çizginin hakim olduğu evin iki katı Art Deco detaylarla, çatı katı ise endüstriyel stil ile yorumlanmıştır.

www.treso.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner